Inżynier Projektu

Specjalista w zakresie robót drogowych – Wydział Handlowy

Działania obejmują montaż oznakowania drogowego, urządzeń BRD, drogowych barier ochronnych, barier zabezpieczających ruch pieszy, oznakowania aktywnego, konstrukcji wsporczych w tym bramownic, wysięgników wraz z fundamentami.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie zapytań i zleceń na inwestycje w infrastrukturę drogową
  • analiza zapytań, w tym dokumentacji i specyfikacji technicznych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z grupą wiodących firm wykonawczych z branży drogowej i jednostkami zarządzania infrastrukturą drogową
  • śledzenie planowanych i prowadzonych inwestycji drogowych w obszarze działania
  • przygotowanie ofert i kosztorysów dostaw i robót drogowych
  • nadzorowanie dokumentacji kontraktów oraz rozliczenia ich wykonania przez Wydział Drogowy i zafakturowania

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne, preferowane Budownictwo (w szczególności kierunek drogowy)
  • znajomość zasad zarządzania projektem i kosztorysowania
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialność i dokładność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowa o pracę, komputer, telefon, udostępnienie samochodu służbowego
  • samodzielne, odpowiedzialne i zorientowane na efekty stanowisko w zespole uznanego producenta oznakowania drogowego
  • praca w niedużym, dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do efektów, doświadczenia i umiejętności
  • miejsce pracy Warszawa, ul.Podobna 4

Wymagane CV oraz informacja o rekomendowanym wynagrodzeniu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

KATALOGI

katalog drog znak

katalog blokad

DROG-ZNAK

ul. Podobna 4
03 - 532 Warszawa

NIP: 951-181-88-70
REGON: 141252407

Godziny pracy:
pon-pt 7:00-16:00

Dział handlowy

Tel. (22) 670-21-20, (22) 670-23-68
Tel. Kom. 607-755-600
Fax. (22) 670-08-07

e-mail: handlowy@drog-znak.com.pl

Księgowość

Tel. (22) 670-21-20 wew. 556

e-mail: ksiegowosc@drog-znak.com.pl

RACHUNEK BANKOWY:
BANK MULTIKONTO BUSINESS CLASS
NR: 65 1140 2017 0000 4002 0744 4328
Numer BIC - BREXPLPWMUL

bariery parkingowe

wypozyczalnia znakow drogowych

znaki drogowe