Zapisz się do newslettera

Kreator formularzy by JoomlaShine
Menu

Metoda, w jakiej zostanie wykonana reklama na Państwa pojazdach zależy w głównej mierze od środków, jakie chcecie przeznaczyć na reklamę oraz od okresu ekspozycji, na jaki przewidziana jest reklama.

Reklama wycinana
Wykonana z barwnej folii samoprzylepnej w blisko 60 kolorach. Metoda ta znajduje swoje zastosowanie przy aplikacjach składających się z niewielu elementów oraz przy projektach, w których nie będą wykorzystywane zdjęcia. Projekt taki zazwyczaj zawiera logo, adres firmy, dane kontaktowe oraz hasło reklamowe. Każdy element projektu reklamowego jest aplikowany osobno na powierzchnie samochodu. Do wyklejania aplikacji na plandekach używamy folii banerowych.

Folia na szyby one-way-vision (owv)
Folia one way vision znajduje swoje zastosowanie przy wyklejaniu witryn sklepowych, okien biurowych oraz szyb samochodowych i autobusowych.
Charakterystyczną cechą tego materiału jest jego perforacja (dziurkowanie), dzięki której po wyklejeniu witryny światło dzienne może wpadać do pomieszczenia, a grafika jest nadal widoczna z zewnątrz. Wydruki z powyższej folii są odporne na warunki atmosferyczne.
Zakres stosowania:
• witryny sklepowe
• okna biurowe
• szyby samochodów
• reklama na komunikacji miejskie

Kontakt
Tel. (22) 670-21-20, (22) 670-23-68; 
Tel. Kom. 607-755-600; 
Fax. (22) 670-08-07; 
e-mail: handlowy@drog-znak.com.pl

 

Katalog DROG-ZNAK

 

Katalog Blokad Parkingowych

bariery parkingowe

wypozyczalnia znakow drogowych

znaki drogowe

Początek strony