Zapisz się do newslettera

Kreator formularzy by JoomlaShine
Menu

Architektura miejska

 Przenieś do produktów >

 

Przedstawiamy Państwu pełną ofertę przeznaczoną do zastosowania na obiektach publicznych – osiedlach, placach zabaw, przedsiębiorstw, ulic miast.

Wykonujemy tablice MSI – System oznakowania lokalnego Warszawy.

Produkujemy tabliczki trawnikowe, które bardzo ładnie komponują się z otoczeniem oraz informują mieszkańców o zasadach panujących na osiedlach. Wszystko po to, aby otoczenie w którym mieszkamy, zapewniało spokój i porządek.
Uporządkowana przestrzeń publiczna to także słupki i wygrodzenia. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferując szeroki wachlarz słupków ozdobnych (Warszawski typ Syrenka i inne) i wygrodzeń, zabezpieczających przystanki komunikacji miejskiej i miejsca szczególnie zagrożone wtargnięciem na jezdnię. A w dobie ogromnej – i wciąż wzrastającej – popularności rowerów, oferujemy szeroki asortyment stojaków rowerowych, bez których nie może się obejść żadne osiedle, sklep, firma, plac zabaw, szkoła lub przedszkole.

Na place zabaw, boiska – osiedlowe, przedszkolne czy szkolne – proponujemy regulaminy standardowe lub z dowolnym tekstem.

Liczymy iż po zapoznaniu się z naszą ofertą znajdą Państwo coś dla siebie.

 

Katalog DROG-ZNAK

 

Katalog Blokad Parkingowych

bariery parkingowe

wypozyczalnia znakow drogowych

znaki drogowe

Początek strony